Mavi yaşamın estetiği..
Teknenizi kışın kötü etkilerinden koruyun Rengarenk farklı kapama uygulamaları Geniş kartela seçenekleri Estetik uygulama ile yeni bir görünüm

Kapama Uygulamaları

Yat, yelkenli ve teknelerin kötü hava koşullarına ve tuzlu deniz suyuna karşı en büyük koruma sağlayan unsur kapama uygulamalarıdır. Kapamalar teknelerin genel estetik yapılarına göre farklılık göstermektedir. Özellikle teknelerin kıç oturma bölgelerindeki oturma grupları, yedek botlar ve flybirgler için uygulanmaktadır. Kapama uygulamaları için kullanılan kumaşlar yine müşteri seçeneklerine göre değişkenlik göstemektedir. Fakat genel kullanım açısından sunbrella kumaş modelleri daha sıklıkla tercih edilmektedir. Kapama kumaşlarının yıpranma, alev almaz ve su geçirmez unsurları diğer kumaşlardan üstün olan özellikleridir. Kapamalr uygulanırken tekne estetiğide uygunsa bağlantı elemanları ile montaj yapıla bilmekte ve teknenize hiç bir delik açılmadan uygulama yapılabilmektedir.

Farklı kartela seçenekleri ile istenilen kalite kumaş tercihini yaparak tekninize hem şık bir görünüm kazandırabilir hemde onu kış ve yaz mevsiminin oluşturduğu olumsuz hava koşullarından koruyabilirsiniz.

kapama uygulamalarınızı gerçekleştirmeden önce iyi bir şablon alımı en önemli husutur. Uygun şablonlama sonrası tercih ettiğiniz kumaş ustalık gerektiren işçilik uygulamasından sonra tekniz üzerine estetik bir şekilde montajı yapılacaktır.